نرم افزار نامه نگاری و دبیرخانه نویسا
نرم افزار نامه نگاری و دبیرخانه نویسا

تیم برنامه نویسی آراد جامع ترین و کاملترین نرم افزار مدیریت نامه نگاری، دبیرخانه و بایگانی ساده، روان، کم هزینه و کاربر پسند با پویایی های خاص عرضه می نماید و در این راستا نقاط ضعف خیلی از نرم افزار های مشابه در نظر گرفته شده است. در واقع این نرم افزار مانند اتوماسیون اداری عمل میکند با این امکان که برای هر کاربر نامه های مربوط به آن کاربر را در کارتابل خود آن کاربر نمایش می دهد. به عبارتی نرم افزار دارای کارتابل جداگانه برای هر شخص در شرکت/ سازمان می باشد.

 

سابقه نامه نگاری در ایران به دوره هخامنشیان بر می گردد. در آن زمان واژه ها را با خط میخی بر روی پوست دباغی شده جانوران می نوشتند. سپس آن پوست را به دست چاپار یا پیک می دادند تا به مقصد برساند. به مرور زمان تغییرات خیلی زیادی برای نامه و نامه نگاری روی داد تا اینکه به این شکل کنونی برسد.

 

از زمانی که بحث نامه و نامه نگاری مطرح شد از روش ها و امکانات مختلفی جهت ذخیره و نگهداری، طبقه بندی و مدیریت نامه صورت پذیرفته که در حال حاضر اتوماسیون های اداری و نرم افزار های زیادی در بازار به خاطر این کار وجود دارند که جهت پیاده سازی در بستر سازمان مشکلات خاص خود را دارند من جمله: قیمت بالا، هزینه بالا در تامین زیر ساخت های مناسب جهت پیاده سازی آن، بعضا گنگ بودن خیلی از قسمت های اتوماسیون های اداری که مستلزم آموزش وپشتیبانی مداوم و مستمر آن را می طلبد و ...

این نرم افزار مناسب برای تمامی ارگانهای (دولتی و خصوصی اعم از کوچک و بزرگ) که نیاز به مدرنیزه کردن نامه نگاری، تسریع در انجام عملیات نامه نگاری و دبیرخانه، گردش سریع نامه بین کارکنان داخل و حتی کارکنان خارج از شرکت یا سازمان را به همراه بسیاری از امکانات دیگر دارا می باشد.

 
درجه بندی نشده 500,000 تومان1,500,000 تومان انتخاب گزینه‌ها
نرم افزار دفتر تلفن آراد
نرم افزار دفتر تلفن آراد
یکی از مسائلی که کامپیوترها را معروف ساخته آسان سازی کارهای روزمره ماست. از کارهایی که همیشه با آن مشکل داریم ذخیره سازی شماره تلفن ‌هاست ، اگر شما هم با کاغذ برای ذخیره سازی شماره تلفنهای دوستانتان مشکل دارید ، برنامه دفتر تلفن آراد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
 
نرم افزار دفتر تلفن آراد، یک برنامه ساده و کارآمد برای ثبت اطلاعات تماس افراد و شرکتهاست. با استفاده از این برنامه می توانید به تعداد نامحدود دفتر تلفن ایجاد کنید و در هر یک از آنها اطلاعات مختلفی را ثبت نمایید. با استفاده از این امکان می توانید چندین دفتر تلفن را با یک نرم افزار مدیریت کنید.
 
برای خرید نسخه شبکه بالای ۱۰ کاربر گزینه تک کاربره را انتخاب و تعداد را روی گزینه مورد نظر تنظیم کنید.
 
درجه بندی نشده 50,000 تومان500,000 تومان انتخاب گزینه‌ها
نرم افزار حسابداری حمل و نقل آراد
نرم افزار حسابداری حمل و نقل آراد

قابل توجه شرکتها و موسسات حمل و نقل کشور، شرکت نرم افزاری آراد با ارائه نرم ‏افزار پایانه های حمل و نقل در امور خرده‏ بارهای تجارتی در جهت چاپ بارنامه، چاپ صورتحساب و همچنین گزارشهای جامع در تمام زمینه ‏های کاری در خصوص مشخصات گیرندگان، فرستندگان، نوع کالا، رانندگان، وسیله نقلیه و دیگر گزارشات در زمینه بارگیری و سرویس ‏دهی و دفترچه تلفن و حسابداری، آمادگی ارائه خدمت به شرکتهای حمل و نقل را دارد.

از خصوصیات این نرم‏ افزار می‏توان به پاسخ‏گویی سریع به مشتریان از طریق جستجوهای متنوع و بالا رفتن سرعت کار متصدیان و انبار داران اشاره کرد. همچنین کاهش هزینه ‏های نیروی انسانی و مواد مصرفی مانند کاغذ از دیگر مزایای استفاده از این نرم ‏افزار در موسسات حمل و نقل می‏باشد.

 
درجه بندی نشده 400,000 تومان1,200,000 تومان انتخاب گزینه‌ها
نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان
نرم افزار حسابداری پیمانکاری ساختمان

تهیه یک نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری یکی از دغدغه‌های مهم پیمانکاران طی سال‌های اخیر بوده است؛ نرم افزاری که علاوه بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش‌دهی را با دقت و سرعت فراهم‌ کند. نرم‌افزار حسابداری پیمانکاری آراد، ابزاری قدرتمند جهت مدیریت مالی همزمان چندین پروژه پیمانکاری است.

 
درجه بندی نشده تومان اطلاعات بیشتر