خرید و سفارش

برای خرید از سایت آراد ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش به نام کالای مربوطه ، تعداد ، نوع نرم افزار و مبلغ نهایی را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان آراد بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.
خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود، در این روش خرید، مشتری ضمن دسترسی دقیق و کامل به اطلاعات محصولات و خدمات، می تواند در هر ساعتی از شبانه روز و با مشاوره دوستان و اعضای خانواده، خریدی آرام و مطمئن را تجربه کند و به جهت عدم تحمیل بسیاری از هزینه های فروش به فروشنده، عموما خرید ارزانی را صورت می دهد و باز به جهت نرم افزاری بودن خرید و حفظ سوابق خرید، مزیت های ویژه ای در حین خرید یا در آینده در اختیار مشتری قرار می گیرد که امکان ارائه آن در خریدهای سنتی وجود نخواهد داشت.
برای فراهم کردن امنیت کامل شما، ما هیچ گونه اطلاعاتی که مربوط به حساب بانکی یا شماره کارت شما باشند را ذخیره نمی‌کنیم. سیستم پرداخت توسط وب سایت بانک انجام می‌شود و ایجاد ارتباط با این سایت به شیوه امن می‌باشد، در سایر موارد نیز حداکثر تدابیر لازم برای حفظ امنیت خرید صورت پذیرفته است.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش هایی که در ساعت‏ های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.
بله، ما به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کنیم.
تیم پشتیبانی آراد، در زمان ساعات اداری (از ساعت 9 تا 20) پاسخگوی شما می باشد. اگر در خارج از این زمان سوال یا ابهامی برای شما به وجود آمد از طریق واتساپ یا تلگرام پیام بگذارید تا در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار شود. شماره تلفن پشتیبانی : 09190760276

نحوه پرداخت

پرداخت الکترونیکی از وب سایت. پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی زیر با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه ی بانکی شتاب شامل؛ درگاه بانک سامان ، بانک پارسیان
گاهی ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع نباید نگران باشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.
در صورتی که امکان پرداخت الکترونیکی را ندارید هنگام ثبت سفارش گزینه کارت به کارت رو انتخاب کنید و بعد از واریز وجه از منوی های وب سایت قسمت ثبت فیش بانکی مبلغ واریز شده را ثبت کنید.

ارسال سفارش

نرم افزار هایی که دارای کد فعال سازی می باشند ارسال از طریق ایمیل انجام میشود ولی نرم افزارهایی که دارای قفل سخت افزاری می باشد ارسال از طریق پست انجام میشود.
مدت زمان ارسال سفارش به نوع نرم افزار، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.
برای این کار ابتدا باید در قسمت بالای وب سایت از قسمت «پیگیری سفارش» با وارد کردن شماره سفارش و ایمیل وضعیت آنها را مشاهده کنید.
زمان تحویل محصولات در شهرستان بسته به نوع نرم افزار، نحوه ی ارسال پستی و مسافت، بین ۱ تا 6 روز کاری است، جواب دقیق تر برای این پرسش را در حین فرآیند خرید دریافت خواهید کرد.
لازم است در اولین فرصت از طریق تلفن، پست الکترونیکی و ترجیحا سامانه پشتیبانی موجود در سایت، با واحد فروش تماس گرفته و پیگیری کنید.