پشتیبانی مناسب و حرفه ای

کلیه مشتریان حقیقی یا حقوقی می توانند در طول ۲۴ ساعت شبانه روز با استفاده از سامانه پشتیبانی ۲۴ ساعته پشتیبانی درخواست و مشکلات خود را مطرح نمایند تا پس از بررسی های لازم مشکل انها برطرف شود.
علاوه بر پشتیبانی ۲۴ ساعته ، مشتریان عزیز می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن پشتیبانی تماس گرفته و با واحد مورد نظر خود صحبت نمایند ، گروه نرم افزاری آراد برای ارتقاء سطح کیفی خود منشی را از پروسه پاسخگویی حذف نموده تا مشتریان پس از تماس به طور مستقیم با پشتیبان فنی صحبت کنند.
پشتیبانان حتی در سخت ترین شرایط و در روزهای تعطیل هم با تمام وجود و روی گشاده آماده ارایه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان هستند ، خدماتی در خور شان بلند ایرانیان.

پشتیبانی آراد

مشاوره رایگان

گروه نرم افزاری آراد با بیش از 8 سال سابقه کاری ارایه دهنده خدمات میزبانی وب ، طراحی و پیاده سازی وب سایت ، طراحی و برنامه نویسی نرم افزار و … می باشد ، از این رو متخصصین شرکت همواره پیشنهاد های مناسب برای میزبانی هر نوع سایت یا مدیریت سرور های لینوکس در اختیار مشتریان عزیز خواهند گذاشت.

مدیریت سرور ها – آپتایم مناسب

گروه نرم افزاری آراد با استفاده از امکانات و نرم افزار های مانیتورینگ حرفه ای که توسط متخصصین و برنامه نویسان خود شرکت تهیه شده است تمامی تمامی سرور های تحت مدیریت خود را مانیتور نموده و نسبت به آپتایم آنها بسیار حساس خواهد بود. به طوری که با افزایش لود سی پی یو و تغییرات مهم در سرور و داون شدن سرور ظرف ۱ دقیقه مراتب به تمامی مدیران شبکه شرکت ایمیل و SMS می شود تا نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.
هدف ما در بخش مدیریت سرور پیشگیری از بروز مشکل است نه اینکه پس از به وجود آمدن آن اقدام به رفع مشکل نماپیم.

نسخه پشتیبان – بکاپ

گروه نرم افزاری آراد به منظور تامین آسایش فکری مشتریان خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم و هر ۷۲ ساعت یکبار بر روی سرور های خود روی دیتاسنتر دیگری نموده است به این صورت که اطلاعات جدید روی بکاپ قبلی Replace می شود.

کارنامه موفق

گروه نرم افزاری آراد در مدتی که به طور رسمی شروع به فعالیت کرده است توانسته با ارایه سرویس های با کیفیت و مطلوب ، ارایه پشتیبانی بی وقفه و برخورد مناسب گروه خود با مشتریان به سرعت جای خود را در میان هموطنان عزیز باز نماید و با عنایت پروردگار و همت و تلاش فراوان به روند صعودی خود ادامه دهد .